Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhat terhes tüneteket?

Mi okozhat terhes tüneteket?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben két normál ciklus után jön egy hosszú. 45-52 nap után jön meg, reggelente hányinger, fáradékonyság.

Petevezeték elkötésem volt, a terhesség kizárható, de azért tesztet csináltam, ami negatív.

Biztos vagyok benne, hogy mikor volt peteérésem, ahhoz képest eltelt 3 hét. Menstruációnak megint nyoma sincs, helyette csak pms tünetek és hányinger meg aluszékonyság.

Melyik hormon, vagy mi lehet a ludas?



2018. szept. 17. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Megkérdezhetem hány éves vagy? Gondolom van már gyermeked, mert anélkül nem kötnek le senkit sem, tehát innen már tudhatod, mik valójában a terhesség tünetei (?)
2018. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok hormon okozhatja, ideje lenne elmenni egy nőgyógyászatra, és onnan vérvizsgálatra.

Egyéb tünetek nincsenek? Hajhullás, zsíros bőr, pattanás, súlygyarapodás? Egyébként mi nem tudjuk megmondani, tényleg indokolt egy laborvizsgálat, mi nem látunk bele a szervezetedbe.

2018. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

35 fölött vagyok, 3 gyerekem van, 2 császáros, így javasolta a doki az elkötést. Még szoptatok, 18 hónapos a legkisebb. Dokihoz nehéz így eljutni, nincs kire bízni.

Hátha volt valakinek hasonló.

2018. szept. 17. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el a gyerekkel együtt a dokihoz, ez nem akadály. Beviszed babakocsiba ültetve. Ott adhatsz neki valami érdekes játékot, amit eddig nem kapott meg. Nagyon segítőkészek ilyen esetben.
2018. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el így a nőgyógyászatra, elég ciki lenne, ha pont erre a helyre, ahol majdnem minden a gyerek körül forog szinte, nem lehetne bevinni kisbabát. :)
2018. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!