Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van. Kinek volt...

Hüvelygombám van. Kinek volt már, vagy tudna hozzászólni? (Lenn)

Figyelt kérdés
az orvosom írt fel gyógyszert és hüvelytablettát. használom rendesen, de mintha még ennél is több folyásom lenne és más állagú..:S ki tudna ebben segíteni? ez a kezelés miatt lehet? mikor fog elmúlni a folyásom?
2010. jún. 22. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
az a folyás amid most van, az a hüvelytabletta ;) ha abbahagyod és nem javul 2-3 napon belül, akkor dokilátogatás újra
2010. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj,ez normális!Nekem már többször volt ilyen kezelésem,és igen,egy darabig,amíg tart a kezelés,addig sokkal bővebb a folyás,mint előtte.A panaszok teljesen a kezelés után fognak elmúlni!A kúphoz használj betétet,éjszakára is.Ha nappal is kell kúpoznod,akkor nappalra is,sűrűn cseréld!
2010. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi!! :)) Nekem is volt már.A folyás az nemsokára elmúlik:)) Szerintem minden ő át esik rajta életében min.1x:))
2010. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van kb 8.
2010. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt! No para!

Teljesen normális és elfog múlni!

2010. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam :D
2010. jún. 22. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!