Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teljes női hormonvizsgálat...

Teljes női hormonvizsgálat (+TSH), depresszióra utaló jelek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Feleségem a szülés óta (teljesen nyilvánvalóan) depresszióban szenved, de ezt nem hajlandó sem kezeltetni, sem felismerni. Az nem sokat segít, ha naponta szembesítem vele, de kezdek kifogyni az ötletekből. Több pszichológust kerestem neki, de úgy gondolja arra nincs szüksége. Én a pszichiáterektől óvnám, de már másfél év után egyre súlyosbodik a helyzet. Egyetlen dologra tudom talán rávenni, egy komplett női hormonvizsgálatra, beleértve a TSH szintet is. Teljes képet ebből sem kapunk – az állapotát tekintve – de vajon ki lehet belőle olvasni valamit? Bárkinek van erről tapasztalata?

Köszönöm előre is a válaszokat!



#szülés #depresszió #TSH szint #női hormonvizsgálat
2018. szept. 19. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van. A depresszió nem látszik a laborban. Ha nem akar kezelést, a labor után sem fog, és értelem szerűen a vérvételtől meg nem lesz jobban.
2018. szept. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor inkább pajzsmirigy hormonokat nézessetek. Amikor nekem kellett és utána voltam endokrinológusnál a kérdései között szerepelt h vannak e hangulatingadozásaim meg szorongásaim. A pajzsmirigy sokkal több dolgot tud befolyásolni.


Egyébként nem csak maga miatt kell kihozni ebből az állapotból, hanem a gyerekben olyan visszafordíthatatlan lelki dolgokat indít el, amire nem is gondolnátok.

2018. szept. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!