Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam hogyan aludjak el?

Felfáztam hogyan aludjak el?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van mint ha pisilnem kellene de csak pár csepp jön. Csak egy kicsit csíp,nem is az a nagyobb problémám,hanem H olyan érzésem van ugye..

2018. szept. 20. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon rossz, nekem eddig 5x volt hólyaghurutom, ami vérzett is, éjjel különösen kellemetlen. Ha elhiheted magaddal, hogy tulajdonképpen nem kell, akkor talán könnyebben elalszol, vagy próbálj nem gondolni rá. Normál esetben majd felébredsz, ha tényleg nem bírja tovább a hólyagod, legalábbis én mindig fel kellett keljek éjszaka.


Mielőbbi gyors gyógyulást kívánok! Vérzés esetén viszont irány a doki, mert feljebb terjedhet a fertőzés, az enyém sosem adott rá antibiotikumot, pedig kellett volna. (Azóta váltottam már.)

2018. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Sok víz ivással órák alatt tudott javítani a helyzetet. Legalább alvás előtt pár órával igyál másfél liter vizet, utána szaladhatsz 10 percenként pisilni, ez majd kitisztítja a húgyutakat.
2018. szept. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szedj tőzegáfonya kapszulát, és igyál medveszőlő teát. Csodákra képes, nekem ezektől mindig elmúlt.
2018. szept. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valójában egész tavalyi évemben ezzel küszködtem:| Nagyon hajlamos vagyok rá, de olyan fura, nem folyamatosan van hanem valamikor napközben valamikor éjszaka jön elő... Tavaly ittam egy csomó tőzegáfonya teát, nem vált be aztán váltottam medveszőlő teára 1500mg C vitaminra és napi 2tőzegáfonya kapszulára(ez már csak a végső kúra volt,anyukám semmiképpen nem szeretné ha antibiotikumot szednék) ez be is vált,nyáron már csak akkor volt ilyen érzésem amikor megvolt.(ott is csak az első napokban) most megint kezd előjönni, valahogy szeretném elkerülni. Már csak napi 1000mg C vitamint szedek, meg megpróbálok 2l vizet meginni. Este szerencsére éjfélkor elaludtam(előtte megittam kicsit kevesebb mint fél litert) Ma eddig rendesen tudtam pisilni, megpróbálom betartani a 2L, az sokat segít tényleg.
2018. szept. 21. 13:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és tegnap nagyon keveset ittam ezért lehetett tegnap éjszaka olyan rossz:\
2018. szept. 21. 13:50
 6/6 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Neked folyamatos gyulladásod lehet. Keress fel egy orvost, hogy kikezeljék antibiotikummal.
2018. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!