Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebből lehet még baba, vagy...

Ebből lehet még baba, vagy ebben a hónapban is lemondhatok róla és csak felfáztam?

Figyelt kérdés
Június 2.-án jött meg, csak a mellem fájt előtte pár napig, más tünetem nem volt, öt napig tartott és csak nagyon gyenge vérzésem volt. Most viszont óránként járok pisilni és sok a vizeletem, tegnap reggel fájt a derekam. (Mielőt megjött már voltunk strandon, de csak beleálltam a vízbe, most hétvégén ismét strandon voltunk, de már fürödtünk is, illetve a lakásban papucs nélkül vagyok.) Szerintetek lehet baba, vagy ez csak felfázás? Tesztelni gondolom még nem érdemes, főleg, hogy meg is jött.

2018. jún. 12. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megjött a hónap elején, nem vagy terhes.
2018. jún. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Szerintem sem vagyok terhes, inkább "csak" felfáztam, de nagyon gyenge vérzésem volt, ezért írtam ki a kérdést.
2018. jún. 12. 09:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Június 2.-án jött meg, tehát durván 15.-e körül lesz csak peteérésed és 29.-e körül lehetnek az első tüneteid, ha sikerült.
2018. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor mi bajom lehet? Lehetséges, hogy felfáztam, vagy valami komolyabbra kéne gondolnom?
2018. jún. 12. 23:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mivel megjött hó elején ezért hónap végén lehetnének csak tüneteim, de nagyon minimális vérzésem volt csak (5 nap alatt volt annyi, mint máskor egy nap alatt). Azóta fáj, néha szúrkál a hasam, fel vagyok puffadva és a mellem is feszül. Néha hányingerem van, de ezt betudom a fáradtságnak, bár az elmúlt 1-2 hétben volt időm kipihenni magam. Lehetséges, hogy mégis összejött és azért volt minimális a vérzésem, esetleg ezek lehetnek valami betegség tünetei?
2018. jún. 15. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!