Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni, ha állandóan...

Mit lehet tenni, ha állandóan szúró, csíp, ha pisilek meg ha nem akkor is?

Figyelt kérdés
Voltam nemrég nőgyógyásznál akkor p3 lett az eredményem. Adtak rá gyógyszert és Klion kúpot valamint páromnak is gyógyszert. Nem éreztem, hogy megjavultam volna ezért elmentem egy magán dokihoz és ő egy csúnya folyást gombát látott. P2 lett az eredményem amire kaptam megint gyógyszert kúpot. Sajnos egy idő után ugyanúgy éreztem, hogy, csíp. Visszamentem és azt mondta a doki nem lát gombát az elmúlt teljesen csak nem vagyok még teljesen gyógyult azért érezhetem, hogy csíp szúr. Írt fel hüvelygélt mert erősíteni kell a hüvelyflórát. De már sokszor aludni se tudok, mert állandóan érzem hogy pisilnem kell meg szúrkál csíp. Mitől lehet ez állandóan?
2018. szept. 21. 07:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj el az urológiára, lehet, hogy hólyaghurutod van
2018. szept. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
Felfáztál. Ez egy sima húgyúti fertőzés. Szedj tőzegáfonya kapszulát, és igyál medveszőlő teát. Szex után pedig mindig menj el azonnal pisilni.
2018. szept. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!