Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan. 20-án kellett volna...

Jan. 20-án kellett volna megjönnie, állandóan fáradt vagyok, sokat kell pisilnem, hangulatváltozásom is van, és az alhasamban is éreztem szúró ézsést, bár ezt már két napja nem érzem. Mennyi az esélye annak, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Az elejéről kezdem. Még szeptemberben azt hittem, hogy terhes vagyok mert nem jött meg, pedig a párom, mindig kiveszi hamarabb. Csináltam tesztet és negatív lett. Aztán megjött, de azért elmentem dokihoz. Aki hüvelyi ultrahangot csinált és azt mondta, hogy lehet, hogy csak gyógyszeres kezeléssel eshetek teherbe. (mindkét old. ov. nagyobb polycistas szerkezetű). Ezért nagyon letörtem és a mensim megint késett. Utoljára karácsonykor volt meg. Jan. 17-től szeretkezünk úgy, hogy bennem megy el a párom. Ilyen jó még sosem volt, és azt olvastam, hogy orgazmus során is lehet peteérés. Jan. 20-án kellett volna megjönnie, állandóan fáradt vagyok, sokat kell pisilnem, hangulatváltozásom is van, és az alhasamban is éreztem szúró ézsést, bár ezt már két napja nem érzem. Tesztet még nem mertem csinálni, de lassan ráveszem magam. Szerintetek lehetek terhes???
2008. jan. 28. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!nem igazán értem, hogy akkor most szeretnétek babát, vagy nem? szerintem a tűneteid még elég koraik. A fáradtság, sok pisilésnek még csak később kellene jelentkeznie. 17-től 20-ig elég kevés nap telt el, ahhoz, hogy teherbe ess, de láttunk már csodákat. Most már szerintem tesztelhetsz.
2008. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A pco ilyen betegség, hogy késik tőle a mensi, és igen, általában nehéz vele teherbe esni. PEteérést segítő tabit szoktak adni, ha 1 év próbálkozás után sem jön a baba. Nekem is ez van, de 3 hónap alatt siekrült a baba, igaz nem voltunk ráizgulva csak éltük az élteünk, mert nem gondoltuk, hogy siekrül.

Terhes lehetsz, persze, a pco hátránya, hogy nem tudod, mikor van peteérés.

A tünetek stimmelnek, tesztelj nyugodtan . És azt javaslom, mindig legyen otthon teszted, és mensi normál idejében csináld meg, ha nem jön meg mert pconál sosem lehet tudni, nekem 3 hónapokat szokott kimaradni.

Amúgy nem kell félni tőle ez egy állapot, így marad, nem fog változni, de ettől még lehet babád! ne hagyd magad megilyeszetni.

2008. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Igazából mi is azért kezdtünk el nem védekezni, hogy ki tudja mikor esek teherbe. Mert mi van, ha csak évek alatt sikerül a dolog. Próba szerencse!!!

2008. jan. 28. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!