Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Addig is mit tehetnék?

Addig is mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2 napja ég,viszket a puncim. Kicsit piros,illetve enyhén fáj a csiklóm ha hozzáérek.

A vizelés is nagyon picit fájdogál/kellemetlen.

Heti 1x élek nemi életet a barátommal,mindig óvszerrel védekezünk.

Tegnap kértem időpontot a nőgyógyászhoz,de leghamarabbra 2 hét múlvára tudott adni.

Addig is mit tehetnék az ügy érdekében? Elég kellemetlen...

2 hét után ma találkozunk a barátommal(külföldön vplt),óvszerben is muszáj kerülni a szexuális tevékenységeket ilyenkor?

Most vagyok így életemben először,fogalmam sincsen ilyenkor mit szabad/mit nem.

20L


2018. szept. 23. 07:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Masszív fertőzésed van, hogy kitől szedted össze az már más kérdés.

Egy bizti, hogy 2 hétig ha ezzel vársz, még lehet kórház is a vége, annyira fájni fog, a másik, hogy egy ilyen helyzetben nem szexualizál senkivel az ember addig míg odalent nem patyolat tiszta, ne hogy megfertőzze a másikat.

2018. szept. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Menj el hétfőn sztk-ba. Nehogymár ezzel 2 hétig lógasd a lábadat... Írass fel kezelést a barátodnak is, és amíg nem vagytok mindketten kikezelve, tilos a szex, és minden nemi érintkezés.
2018. szept. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem igazán szeretnék sztk-ba menni...

Valami itthoni gyógymód addig?

2018. szept. 23. 08:53
 4/13 A kérdező kommentje:

1-2 hete elkezdtem használni intim mosakodó napi 2x.

Azelőtt nem hasznàltam ilyet. Nem lehetséges,hogy ez vàltott ki valamit?

2018. szept. 23. 09:05
 5/13 anonim ***** válasza:

3 Ez messze nem itthoni dologgal gyógyítható, mert kell hozzá minimum 1 v. 2 antibiotikum, + kúp+ kenőcs.


Ha pedig a partnerednek nem fogsz szólni, akkor neki is lesz majd antibiotikum, és krém..

2018. szept. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4 Az intim mosakodó ilyet tuti nem okoz.
2018. szept. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, én 2 nap alatt szétkapartam volna magamat, nemhogy 2 hét alatt... Sztk-ban is ugyanúgy ellátnak, mint magánban, csak az ingyenes. Hidd el, tapasztalatból mondom, hogy 2 hét alatt meg fogsz bolondulni. Elkezdheted otthon kezelgetni magadat, de mivel azt se tudod, mit kaptál el pontosan, valószínűleg kikezelni nem fogod tudni. Természetesen a barátodnak szólj, hogy fertőzésed van, nincs szex. Ez a saját érdeked is, hiszen be fogsz szarni a fájdalomtól szex közben, és az ő érdeke is, mivel gumival is el tudja kapni a fertőzést, ha összeértek a gumi körül (más kérdés, hogy vajon lenne pofád pl kinyalatni magadat...?).
2018. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Én sem értem miért nem lehet ezzel az sztk-ba menni.

De ha ennyire várni akarsz, akkor vegyél a patikában Betadine kúpot, az jó mindenféle fertőzésre.

2018. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Közben megnéztem kistükörben és belül a kisajkamon van egy fehér végű kis kinövés,az fáj,piros körülötte,megdagadt tőle azon az oldalon ankisajkam. A másik kisajkamnak/hüvelyemnek kutya baja.

Akkor ez mégsem ez?

2018. szept. 23. 14:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Ez biztos: szexelni nagyon nem ajánlott vele. Hétfőn menj dokihoz.
2018. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!