Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Folyton "rágcsálhatnékom"...

Folyton "rágcsálhatnékom" van, addig bírnék enni állandóan, amíg degeszre nem zabálom magam mindenféle hülyeséggel. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem vagyok kövér, de ha így folytatom azzá válok 2-3 éven belül.
2012. márc. 24. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a szervezeted el van savasodva, az is okozhat farkas étvágyat, a sok gyomorsavtól is éhségérzete van az embernek. Gyógyszertárban lehet kapni tesztcsíkot, amivel meg tudod nézni, hogy el vagy-e savasodva, érdemes rá odafigyelni, mert sok más betegség okozója is lehet.
2012. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mint az elözö irta,lehet savasodas,de lehet stressz is az ok.
2012. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
úúúú nekem akkor volt ilyen időszakom mikor nagyban suliba jártam FOLYTON csak ennem kellett az egész zsebpénzemet szendvicsekre, péksütikre csipszekre ilyesmikre költöttem :( de nyugi elmúlt :D
2012. márc. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a stressztől van, de folyamatosan...nem hogy nem tudok enni, habzsolok...de még szerencsére igy is 53kilo vagyok...de kevesebb akarok lenni..Azon vagyok elcsodálkozva, hogy más fele ennyit enne, akkor hízna már...de lekopogom...
2012. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!