Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nők tudják mozgatni az...

A nők tudják mozgatni az ádámcsutkájukat?

Figyelt kérdés

2018. szept. 23. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne <facepalm>
2018. szept. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
A nőknek nincs ádámcsutkájuk!
2018. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De van ádámcsutkájuk, csak kisebb. Minél magasabb a tesztoszteron szint, annál nagyobb, és annál mélyebb a hang. Nekem elég kiugró, és mozgatni is tudom, nem voltam biztos benne, hogy ez normális, de ezek szerint másnál is előfordul. #3: mennyire mély a hangod? Nem tudsz róla, hogy magasabb lenne a tesztoszteron szinted az átlagnál?
2018. szept. 29. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 De, nekik is van. A köznyelvben ez rosszul ragadt meg. Valójában az ádámcsutka = a pajzsporccal, ami a gége legnagyobb porca, ilyene mindenkinek van, beleértve a nőknek is. Csak kisebb és kevésbé látható, kidudorodó nekik, mint a férfiaknak. A köznyelv mintha csak azt nevezné ádámcsutkának, ami szemből a nyakon dudorként látható is kívülről. Na ez utóbbi az, ami tényleg nincs *a legtöbb* nőnek, De amúgy még ilyen értelemben is vannak nők, akiknek jól látható. Láttam már olyan nőt is, akinek úgy van kiálló és jól látható ádámcsutkája, hogy ezt leszámítva ugyanolyan ő is mint az összes többi nő (nem azért van dudora mert minden másban is férfiasabb vagy kevésbé nőies lenne), minden más vonása elég nőies, még a hangja sem mélyebb. Egyszerűen van olyan, hogy az egész gége nem túl nagy és mégis látható kívülről. Ugyanannak az embernek is, történetesen sok kiló fogyás után, jobban látszódik mint előtte.
2021. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!