Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem olyan problémám lenne...

Orsolya99 kérdése:

Nekem olyan problémám lenne hogy kb.1 hónapja volt Bell-féle arcbénulásom a jobb arcomon úgy kezdődött hogy nem éreztem az ízeket aztán nem is tudtam mozgatni a jobb arcom de már meggyógyultam milyen betegségem lehet?

Figyelt kérdés
De most megint nem érzem az ízeket de már 4 napja és már rég le kellett volna bénulni az arconak is ha az lenne megint. Van ötletek hogy mért nem érezhetem még az ízeket?
2012. márc. 19. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
El kellene menned kivizsgálásra.
2012. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elmentem de azt mondták hogy megint Bell-féle de aztmondták ha harmadszorra is előjön akkor elküldenek egy koponya CT-re!!!
2012. ápr. 12. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez olyan, ha nem tisztázott mitől jött elő, akkor bármikor kiújulhat egész életed során! Nekem is volt, el se küldtek koponya CT-re, csak felírtak csomó jópénzbe kerülő cuccot, szteroidot, szemgélt, idegvédő vitamint, azt csókolom. Meg ugye kiírtak szelektív ingeráram kezelésre is.


Az én esetem szerencsés, két hét alatt kijöttem belőle, de szteroid nélkül, helyette természetes alternatívát használtam, ami legalább annyira hatásos mint a szteroid, csak természetes, azaz biocucc, és a kiújulás megelőzésében is sokat segíthet, ahogy nekem is...

2017. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!