Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezdő intimkelyhező vagyok es...

Kezdő intimkelyhező vagyok es nagyon szomorú. Sajnos hiába minden igyekezetem, a kehely nem nyílik ki és így szivárog. Mit csinálhatok rosszul? Jó helyen van szerintem mert nem is érzem.

Figyelt kérdés
2018. szept. 23. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
No, pont ezért maradok a tamponnál és betétnél. Erről az intim kehelyről én még jót nem hallottam/olvastam sehol sem.
2018. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Mert azok nem írkálnak akiknek működik :p


Kérdező: keress rá az Eredeti intimkehely és mosibetét kérdések és válaszok (csak nőknek) csoportra a fb-on. Ott rengeteg kérdésre választ kaphatsz ;)

[link]

2018. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Bár nagyon el vagyok keseredve hogy nem sikerül :( Még gyakorlnom de lehet feladom és visszatérek a jól bevált módszerekhez :(
2018. szept. 23. 20:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen kehellyel próbálkoztál? LEhet, csak másféle kellene...
2018. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
KEDVES Utolsó!, me lunaval (remélem jól írtam), a rossmannbol valo
2018. okt. 11. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egy TPEből készült kehely, biztonságos, ilyen szempontból jó választás. De lehet, hogy egy szilikon kelyhet is kipróbálhatnál. Azok rugalmadabbak. Bár jó volna tudni, hol helyezkedik el a méhszájad a menzesz alatt, hogy egy megfelelő méretű kelyhet tudj választani.
2018. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos nem tudom hogy hogyan illeszkedik. Egy hirtelen felindulasként vásároltam meg. Át sem gondoltam ezeket a dolgokat sajnos:(. De csak megpróbálom újra hátha csak ügyetlen vagyok.
2018. okt. 12. 07:04
 8/9 anonim válasza:
C alakba hajtsd, majd amikor beraktad, az ujjaddal tapintsd körbe, hogy mindenhol jól visszapattant-e az eredeti állapotába.
2018. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lányok! Végre sikerült :)
2018. okt. 25. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!