Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmesélem az én szomorú kis...

Leila2323 kérdése:

Elmesélem az én szomorú kis sztorimat!?

Figyelt kérdés

Terhes lettem ( első terhességem ) , sajnos legelső pillanattól kezdve véreztem minimálisan, viszont a babával minden rendben volt , 5 hetesen az ultrahangon már volt pulzálás, de sajnos vérzésem volt végig ... 7 hetesen picit erősebben véreztem , rohantam a nőgyógyászomhoz , aki csinált ultrahangot és nőtt a pici és volt ugyanúgy pulzálás is, ekkor írt fel utrogestant. Elkezdtem szedni meg Femibion vitamint. De sajnos a vérzés nem csillapodott , sőt ... 7 hetesen és 6 naposan sajnos itthon távozott belőlem minden :( (bocsi a megfogalmazásért ) Ismét nőgyógyász, aki megállapította, teljesen kiürültem. Szerintetek a következő terhességemnél lehet minden rendben majd? Tartok ettől :( Aztmondta a nődoki 2-3 ciklust megvárva lehet ismét próbálkozni . Szerintetek?

Bocsika , kicsit hosszúra sikerült.

Velemenyt írjatok, vagy inkább tapasztalatot ?


2018. febr. 20. 19:20
 1/7 A kérdező kommentje:

pfff .. erre inkább nem írok neked semmit :)

inkább tartsd meg a véleményed!

2018. febr. 20. 19:22
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, persze! Ezen egyenlőre ne aggódj, ne vonzd be a rosszat. Én a negyedik babát vetéltem el (minden baba ugyanattol a férfitól volt). Minden jót kívánok, és sajnálom hogy te is atelted!
2018. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Attól hogy hőbörögsz, még az elsőnek igaza van. Jó lenne ezt a lehetőséget is kivizsgáltatni.
2018. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a következő terhességnél már minden rendben lesz, az is lehet, hogy sajnos nem. Van, aki többször is elvetél, mire megmarad a baba. Most adjatok magatoknak egy kis időt, aztán próbálkozzatok megint, de ne görcsöljetek rá.
2018. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs okod bőgni, 8-9. héten a legnagyobb a vetélés aránya, ennyi.


Te pont beleestél, tessék újra próbálkozni.

2018. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmmel is ez történt, újra próbálják. Több ismerősöm is vetélt az első gyerek után is. Sajnos előfordul.
2018. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kellemetlen nagyon, de a második baba valószínű megmarad. Nálam is így volt. A doki mondta, hogy a szervezet felkészül a terhességre. Van akinek csak a harmadik terhesség marad meg. Ha legközelebb babát vársz, az első időben feküdjél sokat.
2018. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!