Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehetek minden étkezés...

Miért lehetek minden étkezés után látványosan felpuffadva?

Figyelt kérdés

már évek óta küzdök ezzel, étkezés után látványos puffadás, rengeteg bélgáz ami ki is jön elég sűrűn... és eléggé büdös. futni egyszerűen nem tudok mert 10 lépés után érzem hogy még 1 lépés és konkrétan elfingom magam, megerőltető dolgoknál szintén. régebben alig ettem, egész nap ültem, gépeztem, csokit, cukros dolgokat ettem főleg(akkoriban nem foglalkoztatott annyira ez a dolog). Most úgy 2 hónapja külön költöztem a szüleimtől, egészségesebb dolgokat eszek és rendszeresen, emellett minden nap tornázok, sétálok, edzek. Azt veszem észre hogy amellett hogy nem fogyok hanem hízok, evés után látványosan felpuffadok, görcsöl a gyomrom, enyhén fáj a hasam. Bármit eszek ez mindig előjön. A legkellemetlenemm hogy szinte folyamatosan "szellentenem" kell.


mit tegyek? mi okozhatja ezt?

18L



2018. szept. 25. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Bélügyek c. könyvet.
2018. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az idézőjel minek a szellentéshez? Most akkor másra akarsz célozni ezzel?


Amúgy mi bajod a fingással? Az jó dolog. Örülj, hogy nem marad bent, mert az lenne a rohadt nagy probléma...

2018. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak éjjel is jön ki amikor nincs kontroll. most ugyan nincs párom, de ha lesz, már előre félek az együtt alvástól. persze tudom hogy csak troll vagy, de kérdés kiegészítésnek jó lesz.
2018. szept. 25. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ételallergia, gluténérzékenység, irritábilis bél szindróma stb.

Gasztroenterológust keress fel.

2018. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!