Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok és még nem...

16 éves vagyok és még nem jött meg egyszer sem. Menjek orvoshoz? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Apukámmal élek neki ez hogy mondjam el?
2018. szept. 27. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen leülsz, és megbeszéled vele. Attól, mert ő férfi, még tudja, hogy egy nő életéhez ez hozzátartozik. Orvoshoz pedig nem hinném, hogy menned kéne. Későn érő típus vagy, vannak ilyenek.
2018. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Igen, ebben a korban azért már meg kéne, hogy legyen.

Nem kell elmondanod apukádnak, ha kellemetlen szitu, mehetsz SZTK-s rendelésre is, az ingyenes, nem is tudja meg.

2018. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtam mond el neki. Tudni fogja hogy mi ez és hogy mit kell tenni, tudja hogy hogy működik ez. Elvileg 16 éves korig ha nem jön meg akkor el kell menni. Szóval nem ártana ha először elmennél a háziorvoshoz , beszélnél vele és ő megmondaná hogy elmenj-e nőgyógyászhoz.
2018. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, menj orvoshoz. Előfordulhat, hogy olyan bajod van, mint a nagynénémnek. Neki megjött, csak éppen (nem tudom miért) nem távozott, hanem felgyülemlett a vér odabent. Megnézetheted nyugodtan, azzal nem leszel hátrébb, de legalább kizárod a nagyobb baj lehetőségét.
2018. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosod, iskolaorvosod is tud hasznos tanácsot adni.
2018. szept. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy "Apa nem jött még meg a menstruációm egyszer sem." Ha ő nevel, vele kell közölnöd. Fog segíteni, hogy hová fordulj orvoshoz.
2018. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem is apukám nevelt fel és nekem sem jott meg 16 éves koromig nem kell megijedni.. az előnye hogy később fogsz megöregedni mint a korán érők;) és tovább élvezheted a fiatalságod.

Mond el neki és vigyen el orvoshoz:) ő úgysem jöhet be vizsgálat közben.

20l

2018. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!