Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szűzhártyámat nagyon keményn...

A szűzhártyámat nagyon keménynek érzem. :S Lehetséges, hogy annyira kemény, hogy majd dokinak kell felvágnia? :S

Figyelt kérdés

Emiatt nagyon félek az elsőtől ...

nem mostanság tervezem, de akkor is. :(


2010. jún. 23. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Baromság.
2010. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért ilyen kemény...? ez nem baj?
2010. jún. 23. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne félj, én is paráztam ettől, aztán pik-pak átszakadt :)
2010. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az a feladata, hogy védje a nemi szerveket!

de attól még könnyen átszakadhat majd, ezen nem kell parázni!

2010. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kezdek megnyugodni.^^
2010. jún. 23. 11:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is vastag volt szerintem mert én nem is hagytam magam a pasimnak, pedig akartam, de ahogy közeledett már egyből fájt és akkor nem engedtem neki.


Egy darabig finomkodott, aztán gondolt egyet és egy hirtelen mozdulattal átszakította.


Azt hiszem neki jobban fájt mint nekem. Aztán csak röhögtem rajta, mert ő kiabált egyet, hogy au.

Én meg nem.


Kb csak olyan érzés, mintha megcsípik a kezedet egy pillanatra. Tök hülyeség volt félni tőle.

2010. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyerekek, gyerekek... Ez nem egy kemény, merev dolog, hanem példának okáért lyukas is, már eleve is. Amúgy meg... honnan tudjátok, hol van? Ha nem vagy orvos/biológus, és nem tudod, hol kell nézni, meg se találod!
2010. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!