Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészséges, hogy 11 napja...

Egészséges, hogy 11 napja menstruálok?

Figyelt kérdés

Szóval kb. 7 éve jött meg először és azóta nem volt soha rendszeres. Édesanyámnak a mai napig nem az és több felől hallottam, hogy van, akinek egész életében nem állt be. Most 10 nap késéssel jött meg, csináltam ezalatt az idő alatt 2 tesztet, mindkettő negatív. Majd most, már 11. napja menstruálok, ami általában MAX. 7 napig szokott tartan. Az utolso (2-3) napokban csak tisztaságit használok, illetve úgy szokott görcsölni a hasam, ahogy senkinek. Most észre sem vettem, volt, hogy több folyt, volt, hogy kevesebb, lényegében olyan, mint mindig csak hasfájás nélkül. Viszont már a 11. napja van meg és kicsit aggódok. Kb egy hónapja lett vége egy kicsit több mint 2 éves kapcsolatomnak. Ez talán befolyásolhatja? Vagy a munkahelyi stressz? Egyelőre nem tudok eljutni nőgyógyászhoz, majd csak a jövő héten valaki tud addig nekem segíteni, mert talán megnyugtatna, ha valakivel fordult elő hasonló és tud segíteni. Előre köszönöm

19/L



2018. szept. 28. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon nem.
2018. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem oké hogy ennyi ideig tart, jól teszed ha orvoshoz mész. Nem akarlak ijesztgetno, de nekem kaparás lett a vége:( Lehet semmi baj, csak egyszer előfordul, viszont érdemes komolyan venni. Jobbulást.
2018. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet felfáztál, vagy van valami gyulladásod. Várhatsz még pár napot, és ha elmúlik nem gond. Jövő hónapban, ha visszaáll, akkor nincs semmi probléma. A 10 nap késés miatt is lehet, mert a nyálkahártya így vastagabb volt.
2018. szept. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második és a harmadik választ, ment a zöld kezecske. Most mondta nővérem, hogy neke volt, hogy 2 hétig megvolt és nem volt semmi baja. Azért az is kicsit megnyugtat.
2018. szept. 28. 23:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Néha előfordul hogy sokáig tart,mindenkivel előfordul néha,figyeld,hogy vannak e egyéb tünetek,eltérések az előző vérzésekhez képest és mi lesz a következő mensinél és mivel az utolsó pár napnál elég a tisztasági akkor nincs nagy baj.Előfordul.Igen vannak emberek akiknek sosem áll be rendesen a mensije.
2018. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Stressz,felfázás is okozhat eltéréseket a mensiben.
2018. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi lanyok, voltam dokinal es teljesen egeszseges vagyok :)
2018. okt. 10. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!