Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire egészséges, hogy...

Mennyire egészséges, hogy ilyen szőrös a hasam? (kép)

Figyelt kérdés

[link]



Szégyenlem máshová feltölteni ezt a képet magamról, mert én is tudom, hogy végtelenül gusztustalan vagyok. Ha nevetség tárgya is leszek, legalább névtelenül és azt könnyebben meg tudom emészteni. Kb. egy éve küzdök ezzel a problémával, de nem szeretnék orvoshoz menni, hormonokat szedni, viszont így sem lehet élni 16 évesen :(( Jár még valaki hasonló cipőben?


2018. szept. 16. 17:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Az a nagy baj, hogy nem a szőrrel van a baj.
2018. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is ilyen, csak én szőke vagyok. Engem mondjuk nem zavar, barátomat se különösképp
2018. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Első? :(
2018. szept. 16. 17:59
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem is olyan vészes, vannak rosszabbak is.

Egészségesnek az is egészséges, itt nem azzal van baja, aki problémázik rajta, hanem az esztétikán, de végülis leszedhető a szőr, csak macera. Ez van.


Nem látom gusztustalannak, neked ilyen és kész s nem is olyan vészes. De, szerintem lehet így élni 16 évesen, de ha te nem tudsz, szőrteleníts. A hasadat legalább látod s nem is hatalmas terület. Azokat sajnálom, akiknek vastag, dús fekete szőr borítja a teljes felsőtestét, a hátát is, az férfiként sem lehet poén. De sok tényleg szőrös nő is van, nem ilyen, mint te.

2018. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor nem a legesztétikusabb, azonban fiúként teljesen rendben van
2018. szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Sajnos lány vagyok.
2018. szept. 16. 18:08
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Semmi baj nincsen ezzel a szőrmennyiséggel, csak sötét. De az sem baj. Teljesen rendben vagy, és ne hallgass senkire, aki mást mond. Ha nagyon zavar, szőkítsd ki.
2018. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

Semmi gond nincs ezzel!!!


Nemi szervedet borotválod? Ha igen akkor borotváld a hasadat is és kész!


Ha nekem lenne barátnőm tuti nem érdekelne, hogy szőrös-e a hasa vagy sem.... aki ez alapján választ barátnőt az hülye :)


29/F

2018. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%
Hiába pontozol le, akkor is hájas vagy.
2018. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le, ha nagyon szeretnéd, még screenshotot is küldhetek privátban. Tudom, hogy kövér vagyok, ezt is beleértettem abba, mikor azt írtam gusztustalan vagyok. Sajnos hiába eszem alig, diétázom és őrlöm magam idegileg hónapok óta, csak ennyire sikerült lefogynom. Nem is tudom miért írok vissza, vagy még jobbat mondok; nem tudom miért bőgök most miattad. Azt sem tudom ki vagy... Teljesen felesleges.
2018. szept. 16. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!