Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borzasztóan fáj. Normális?

Borzasztóan fáj. Normális?

Figyelt kérdés
Ma reggel megjött és az alhasam tompán fáj meg szúr. Pár percig nem fáj és utána megint fáj. Nem vagyok görcsölős típusú tehát eddig sose fájt meg nem volt semmi se csak a múlthónapba meg most fáj. Mit tegyek vagy ez normális?? 17/l és 2 éve menstruálok. Köszönöm a válaszokat előre is :))

2018. szept. 29. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat ilyen.

A nőknek fokozatosan erősödik a ciklusa, és idáig nem volt jelentős.

De ha nem bírod, menj orvoshoz, hátha valami probléma van.

2018. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem fájt, amikor 11 évesen megjött és utána évekig tünetmentes volt, aztán egyszer csak elkezdte és azóta mindig fáj az első 2 napon. Előfordul az ilyen, főleg hogy nem túl régóta menstruálsz. De ha tényleg brutálisan fáj és nem tudsz tőle semmit sem csinálni, akkor érdemes lenne meglátogatni egy nőgyógyászt, hátha endometriosis.
2018. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mostanaban hányingerem is van meg olyan mint ha zsibbadna lent a hasam nagyon rossz.
2018. szept. 29. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első 2-3 évben nekem se fájt utána már előtte 2-3nappal szenvedtem has és hatfajassal. Azóta a peteeresem is érzem,meg jobban fáj mint a menstruáció....sajnos nekem azóta is állandó a fájdalom havi 2x

Lehet elmullik neked ,de az is lehet hogy így fog jelentkezni mostmar

2018. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális,előfordul hogy valamikor kevésbé fáj , valamikor jobban. Vegyél be gyógyszert Pl: No-Spa, Algoflex M.

Tegyél velegvizes flakont a hasadra, vagy zokniba rízst és melegítsd meg, mozogj egy kicsit, persze nem azt mondtam hogy fusd le a maratont, de egy kis torna és jóga enyhítheti a görcsöket.

2018. szept. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2018. szept. 29. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!