Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitő lehet ez borzasztóan...

Mitő lehet ez borzasztóan szenvedek? Nem akarok így karácsonyozni.

Figyelt kérdés
Borzasztóan görcsöl a vesém, zsibbad a lábam és a pisilőmbe maró érzés van emiatt már alig bírok ülni is. Voltam nőgyógyászaton de ott azt mondták nincs gond. Folyásom nincs nem is piros semmi. Egyik nap olyan rosszul lettem hogy bekellett mennem a sűrgősségire, ahol vettek vért és azt állapították meg húgyúti fertőzésem van, adtak egy tasak monuralt, de nem telt el hét mire ismét visszajött. Elmentünk magán urulógiára, ahol vesekőre gyanakodtak és elküldtek ultrahangra, ott nem találtak semmit. A húgyúti szertőzésre ismét monuralt írtak fel 3dbot hetente egy tasakkal. Már beszedtem 2 de semmi változást nem érzek ugyan olyan rossz. Sírni tudnék minden nap. 27dikén vissza kell menni ctre nincs e valahol mégis kövem. De én addig nem tudom ki fogom e bírni. Folyamatos görcseim vannak a vesémbe és a legszörnyűbb a pisilőmbe a folyamatos égő maró érzés ami nem múlik. Ha rácseppen a vízeletem a lábamra az is szörnyen tud marni. De pisilés közben különösebb fájdalmat nem érzek. A neten nagyon sokat olvastam különböző betegségekről már kínomban és nagyon félek attól, hogy esetleg nem e chlamydia. A volt barátom igen kicsapongó volt sajnos utólag jöttem rá. Nem jutott eszembe eddig semmi ilyen de most már felmerült ez is bennem. Szerintetek ilyen tünetekkel van félni valóm ? És mivel tudnám elmúlasztani a fájdalmaimat míg nem jutok el orvoshoz ? Nagyon fáj :( .

2017. dec. 23. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2017. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek váltak be, gyors segítségnek jók lehetnek:

- forró ülőfürdő, ebbe lehet önteni cickafarkteát is, lefekvés előtt főleg nagyon hasznos,

- ezüstkolloid oldatból 1 tk naponta,

- felfázásra ajánlott gyógyteákból sokat inni (cickafark, kisvirágú füzike, mezei zsurló, medveszőlő stb.), ezeket megfelelően elkészítve igyad. Fontos a sok folyadék, mert így tudod átmosni a húgyutakat,

- éjszakára tegyél a lábaid közé egy forró vízzel megtöltött műanyag flakont, ruhába tekerve, ez jó melegen tart ott alul.

Én szedtem tőzegáfonya kapszulát is, talán segített, de azt mondják, inkább megelőzésre jó.

2017. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ülőfürdőt nem vehetek azt mondta az urulógus azt kerüljem.
2017. dec. 23. 15:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha rácseppen a vízeletem a lábamra az is szörnyen tud marni."


Idáig tudtam követni és itt vége.

Ezek szerint olyan savas a vizeleted, mint a sósav?

Kapd elő a laborleletedet és ennek alapján próbáld megfejteni:

[link]

Esetleg vesemedence gyulladás?

[link]


Ne kínlódj, mindenképpen menj orvoshoz!

Most már csak ügyelet van, de számíts rá, hogy lehet, kórház lesz a vége.

2017. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát olyan gyorsan kidobtak minket szerintem még 10 percet sem töltöttünk ott de mit is várhatnék ettől az országtól. Az orvos fején meg látszott hogy mit képzelünk mi hogy zavarni merjünk.
2017. dec. 23. 19:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

És mit mondott?

Adott valami gyógyszert?

2017. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nospa forte + algoflex forte jó lehet. Én húgyúti panaszra mindig rowatinexet szoktam szedni,de ha súlyosabb fertőzés van,nem sokat ér. Egyébként meg a nőgyógyászodnak csinálnia kéne tenyésztést. Az urológusnak szintén. Igyál nagyon sokat,hogy átmosódjon a veséd. Az ügyeletes meg baxsza meg. Simán visszamennék am a sürgőségire,akár vegyenek fel osztályra,ha annyira fáj,adjanak fájdalomcsillapítót infúzióban. Nem küldhetnek el,ha bemész.
2017. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%

"mit is várhatnék ettől az országtól?"


ez meg mi??????

2017. dec. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!