Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Víz folyik a pumcimnól?

Víz folyik a pumcimnól?

Figyelt kérdés
Természetesen nem vagyok hülye, komolyan gondolom. Már 5 éve menstrálok, nyilván tudom mi az a fehérfolyás de ez nem az. Egy hete naponta 2szer cserélek bugyit mert átázik. (Nem, nem pisilek be) valami folyik a puncimból, teljesen olyan mint a víz. (És biztos vagyok benne h ez nem fehérfolyás) mert nekem az nem ilyen szokott lenni, na meg nem ennyi. Valami tipp h mi lehet ez?

2018. szept. 29. 15:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Ból*
2018. szept. 29. 15:11
 2/8 anonim válasza:
5%
Nedvesedsz valamire de nagyon drágám
2018. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, amikor nekem is hígabb, vízszerű a folyásom.
2018. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Valami folyadék bejuthatott a hüvelyedbe.

Nem viszket, meg semmi ilyesmi?

2018. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nincs begyulladva a méhnyakad? Annak a tünete
2018. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából ezen kívűl, semmi tünet. Kedden elmegyek nőgyógyászhoz, gétha többet tud mondani, csak azért addig nyilván jó lenne tudni mi lehet ez..
2018. szept. 29. 15:54
 7/8 A kérdező kommentje:
Hátha*
2018. szept. 29. 15:54
 8/8 anonim ***** válasza:
A hüvelyi folyás állaga hormonális hatásra változik. Van, amikor egészen sűrű és fehér. Van, amikor szinte átlátszó és vízszerű. Az ember hormonháztartása folyton változik. Attól, hogy eddig nem volt ilyen, most még simán elkezdhetett így viselkedni a hormonrendszered. Nem feltétlenül jelent betegséget.
2018. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!