Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a pattanásaimat?

Mi okozhatja a pattanásaimat?

Figyelt kérdés

Az étkezésem rendben van,húst azt jelenleg nem eszem(de amúgy nem vagyok vega),sok a zöldségés gyümölcs,sok vizet fogyasztom.

Nem eszem túl zsíros,olajos ételeket.

Sportolok.

Fogamzásgátlót szedek cisztákra.

A nyakam és az állam a problémás.

Szerintetek mi okozhatja ezeken kívül még?


2018. szept. 30. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármi. 1-2 mindenkinél megjelenik.
2018. szept. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos több van.
2018. szept. 30. 10:04
 3/3 anonim válasza:

Rejtett tej- vagy gluténérzékenység is lehet a háttérben, nekem például ez volt. De lehetsz érzékeny valamelyik arcápolási termékedre, nem biztos hogy a párnád anyaga jó (műszálastól durván kipattogok, ezért csak és kizárólag 100% pamutot), sokat tapizod az arcodat napközben (egy csomó bacit meg dzsuvát juttatsz rá, én pl vizsgaidőszakban a bal oldalamon szörnyen nézek ki, mert a bal tenyerembe támasztom a fejemet). Vagy lehet szimplán genetikai ok is, ezzel a bőrgyógyászon kívül nem tudsz mit csinálni.

Esetleg próbáld azt ki, hogy kb. 2 hétig megpróbálsz tej és gluténmentesen étkezni. Ha attól van, el fog kezdeni szépen múlni. Szépen visszavezeted először a tejet egy hétig, aztán ha újra jönnek, akkor az a ludas, ha nem, akkor a glutén volt.

2018. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!