Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 6 napja megkellett volna...

Már 6 napja megkellett volna jönnie a menstruációmnak. De még semmi jele. Szerintetek mi okozhatja? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Fiúval nem voltam szóval az kizárt hogy terhes lennék.. vagy az okozhatja hogy vegetariánus vagyok?

Komoly válaszokat kérek köszönöm!


2018. aug. 22. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, emiatt nem kell orvoshoz fordulni.

Valószínűleg még 18 év alatti vagy és nem állt még be rendesen a menzeszed. Teljesen normális egy bizonyos korban, hogy nem pontosan jön meg, sőt, még az is, ha éppen ki is marad. És még egy hosszú évek óta szabályos ciklussal rendelkező nőnél is előfordult, hogy késik pár napot.

Majd ha 18 évesen sem áll be rendesen a vérzésed, többször előfordul, hogy kimarad, akkor érdemes orvoshoz fordulni.

2018. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy ha egy hónapban egyszer megjön bármikor, akkor az normális. Ha kimarad egy havi vagy egy hónapban kétszer van, akkor viszont nem árt orvoshoz menni.
2018. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán kimaradhat egy vérzés. Ezzel teljesen felesleges dokihoz menni.
2018. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kimaradt vérzéssel teljesen felesleges orvoshoz rohanni.
2018. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

6 nap az semmi. Ha tinédzser vagy, akkor meg pláne.

Nekem volt, hogy 2 hetet késett, ne aggódj!

Majd ha 1 hónapot késik, akkor talán fordulhatsz orvoshoz, de ha még csak nemrég jött meg, akkor akár ki is maradhat.

2018. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem 3 vagy 2 es fel eve van
2018. aug. 23. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!