Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezeletlen méhnyakrák mennyi...

Kezeletlen méhnyakrák mennyi idő alatt öli meg az érintett egyént? Bővebb lenn.

Figyelt kérdés
Attól a stádiumtól számítva, hogyha az illető már produkálja az összes tünetet, vagy azok nagy részét.
2018. okt. 1. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Miért akarsz meghalni? Ha tudod, hogy beteg vagy, és nem kezelteted magad, az ugyan úgy öngyiloknak számít, mint ha bevennél egy marok gyógyszert...
2018. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így senki sem tudja megmondani pontosan, kiszámíthatatlan, valakinél évek, valakinél hónapok. Még az orvosok is sokszor csak tippelgetnek mennyi idő van még hátra, és szokszor rácáfol az egyén. Nem mindegy az se, hogy van-e már áttét vagy nincs, az a tüntekből nem egyértelműen derül ki mindig. Téged érint a dolog? Nekem volt elég rossz citológiai eredményem és nekem is voltak tüneteim, de nekem visszafejlődött a folyamat vagy legalábbis megszűntek a tüneteim, de nálam nem volt még bizonyítottan daganat. Sokan előrehaladottabb stádiumból is meggyógyulnak, de olyankor már orvosi segítség kell.
2020. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!