Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Életembe most először megyek...

Életembe most először megyek nőgyógyászhoz és nagyon izgulok. Fáj a vizsgálat?

Figyelt kérdés
Elmúltam 30 éves és most fogok életembe először nőgyógyászhoz menni de nagyon izgulok. Több mint 2 hónapja érzem ott alul,hogy nincs rendbe valami szerintem elkaptam valamilyen fertőzést vagy gyulladást. Sőt a szex is nagyon fáj de már egy jó ideje érzem ezt. Viszket ott alul és néha csíp meg ég. Valamikor elmúlik de 1-2 napon belül újra visszatér ez a probléma. Vajon mi lehet a bajom? Holnap megyek nőgyógyászhoz és nagyon félek. Még soha életembe nem voltam és nem tudom mit fog csinálni a doki. Tudom szégyen,hogy 30 évesen még nem voltam de sajnos a családi körülményeim nem engedték meg,hogy elmenjek meg soha nem volt semmi problémám. Szexuális életet is csak 3 éve élek 27 évesen vesztettem el a szüzességemet is szóval nem korán. Az lenne a kérdésem,hogy a vizsgálat milyen? Fájdalmas? Mennyi ideig tart?
2018. okt. 2. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem fog fájni egyáltalán, de ha nem hüvelyi eredetű a probléma, akkor elküld majd urulógushoz is, mert a felfázást stb. ő kezeli
2018. okt. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet a baj de már 2 hónapja tart és nagyon rossz. Meg a szex is fáj főleg az elején. Én valamilyen gombás fertőzésre gondolok lehet elkaptam valamit.
2018. okt. 2. 12:26
 3/6 anonim válasza:

Nem akarlak kioktatni de lehet gyakrabban kene jarj nogyogyaszhoz. En is kihagytam egy evet es a tegnap mentem el rakszuresre es kiderult hogy kb egy eve gyulladas van a szervezetemben e mehemnel...

Egyebkent a vizsgalat embertol fugg hogy kinek milyen... lehet a doki tul durva es akkor tud fajni a kacsaval valo tagitas is. Nem ajanlom hogy SZTK-ba menj mert enis ott voltam regen es ott nem torodnek veled ugy mint kene es nekem ott fajt.

Ha tenyleg szenvedsz vele akkor szand ra azt a penzt

2018. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem sztk ba megyek hanem maszek orvoshoz. Nagyon remélem türelmes lesz velem és megértő.
2018. okt. 2. 16:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Na mi volt?Ügyes volt a doki?-mert sajna van hogy valakinek kicsit fáj a vizsgálat.
2018. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvolt a vizsgálat és a rákszűrés is amitől annyira féltem. Egyáltalán nem volt olyan fájdalmas kibírható volt. Egy kicsit éreztem csak mert be volt gyulladva a hüvelyfala. Kaptam rá hüvelytablettát amiből már csak 1 db van. De nem szeretem mert ki akar esni. Meg szorít belül. Pedig rendesen felteszem mégis mintha ki akarna esni. Egy kicsit már benedvesítettem de akkor se tudom rendesen feltenni. Ha nem múlik el a fájdalom akkor visszamegyek a dokihoz és íratok vele valami más gyógyszert.
2018. okt. 8. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!