Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek elmenni nőgyógyászhoz....

Félek elmenni nőgyógyászhoz. Mit tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés

Nagyon félek elmenni nőgyógyászhoz , pedig már kellene , mert majdnem egy éve élek szexuálisan aktív életet , illetve jó lenne a szűrés is.

Azok ellenére , hogy tudom , hogy hülyeséget csinálok azzal , hogy húzom az időt , mégsem tudom rávenni magam .

Van pár eléggé befolyásoló múltbéli dolog , ami még jobban gátol ebben.

Attól is nagyon félek , hogy pánikrohamot váltana ki belőlem.

A kérdésem pedig az lenne , hogy szerintetek hogy tudnám rávenni magam ,hogy elmenjek ?



2018. aug. 25. 22:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Furcsa hogy a szex nem vállt ki belőled pánikrohamot, de egy vizsgálat az már igen. xd
2018. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem , hogy lenne is orvos akihez el tudok menni , 2 nagyon jó barátnőm is hozzá jár , és csak jót mondanak róla. Szóval ilyen szinten bízom is benne, mert tudom ,hogy h nem lenne jó a munkájában a barátnőim elmondták volna nekem .
2018. aug. 25. 22:33
 3/19 A kérdező kommentje:
Nagyon sokáig azzal is voltak problémák. Levetkőzni sem tudtam senki előtt sem .
2018. aug. 25. 22:34
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj nőhöz. Sokaknak segít, könnyebb mint egy idegen férfi előtt ellazulni.
2018. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

Mégis mitől félsz, mi történik? Szerinted mi a lehető legrosszabb forgatókönyv, ami megtörténhet?

Ha ezt elképzeled, leírod, talán magad is rájössz, hogy az elképzelésed irreális.

2018. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Mindenképpen ahhoz menj, akihez a barátnőid.

Én is féltem menni, elmentem egy nőhöz, de az olyan lekezelő volt velem, hogy utána megint nem mertem menni egy ideig. Jobb lett volna ha elsőre ahhoz jövök, akit ajánlottak, mert ez tényleg kedves és alapos, és ez a lényeg, meg ami megnyugtat, nem pedig a neme

2018. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2018. aug. 25. 22:56
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem attól félek , hogy mi lesz , mert ezt már tudom ,a többiek elmondták , és informálódtam sokat.Attól pánikolok, hogy egy vadidegen hozzám ér . Tömegfóbiám van , és még jó pár más is , ezek mellet meg nem teljesen tudtam még túltenni magam a molesztáláson , amit átéltem .
2018. aug. 25. 23:02
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Én is féltem nagyon, pedig mikor először voltam, akkor már 21 éves voltam. Kicsit későn veszítettem el a szüzességem a többséghez képest, de így alakult.

Magánorvoshoz mentem, mikor bementem a rendelőbe már azt hittem rosszul leszek, úgy izgultam. Látta rajtam az orvos is, de megnyugtatott, és nagyon kedves volt. A vizsgálat közben is nagyon óvatos volt. Nem történt semmi szörnyűséges hidd el.

Évente egyszer meg kibírja az ember, bármennyire is kellemetlennek érzi. Ez a szexuális élettel együtt jár. És nem megnyugtatóbb ha tudod a vizsgálat után hogy minden rendben van? Szóval hajrá, jövő héten hivd fel a barátnőid orvosát és kérj időpontot! Jobb túlesni rajta, mint ezen izgulni még heteket.

23N

2018. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Én is rettegtem. Nekem egy gyerekkori baleset miatt össze kell varrni a hüvelyem és embertelenül bántak velem. Mai napig nehezen emlékszem vissza rá. Én volt, hogy pánikrohamot kaptam a nodokimnal. Ez van, nagyon normális volt, megértette, hogy miért van ez. Hosszú évek, két szules, majdnem egy tucat nogyogyaszati műtét, hosszú hónapok a kórházban és rengeteg beszélgetés kellett ahhoz, hogy most már lazán, mindenféle félelem nélkül menjek hozza. Most visszagondolva hülyeség volt egy másodpercig is idegeskednem a vizsgálatok miatt. Nekik ez munka. Nem több.
2018. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!