Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalatok? Lassan 2 hete...

Tapasztalatok? Lassan 2 hete késik, vagy már nevezném inkább kimaradásnak ezt a vérzést, de 3 hete fájdogál a mellem és érzem a hasamban, hogy valami nem okés.

Figyelt kérdés
Tehát utoljára júliusban voltunk együtt a párommal, tavkapcsolatban élünk. Azóta kétszer megjött, minden rendben volt,most viszont késik már 2 hete. Nem vagyok terhes,megjött már kétszer rendesen,de csináltam egy tesztet azért,negativ lett. Úgyhogy terhesség kizárva. Mégis nehéznek erzem a melleim,fájdogálnak,és nem értem hogy ha megvoltak az előjelek még 3 hete kb (pattanások,mellérzékenység,alhasi fájdalom) akkor miért nem jott meg...? Orvoshoz tervezni akkor megyek hogyha esetleg jövő hónapban is késik, 17 éves vagyok viszont már több mint 4 éve menstruálok. Csak ez a mellfajdalom aggaszt... ki járt így? Mi lett a vége?

2018. okt. 3. 08:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Orvoshoz menni akkod tervezek*,bocsi
2018. okt. 3. 08:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy negativ teszt nem keszpenz. Az a keszpenz, ha nem voltal pasival. A szomszedom 5. honapig eszre sem vette, volt 5 negativ tesztje, verzett is havonta. Terhes volt.
2018. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én meg védekeztem gumival,ami nem szakadt ki. :)
2018. okt. 3. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:
8:45. Akkor a szomszédod egy borzasztóan intelligens és figyelmes ember! Ugyanis az embrió 4 hónapos korában már mozog. Ha a terhessége több mint felén túl van és nem veszi észre az vagy nagyon ostoba vagy hazudik! :)
2018. okt. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!