Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen vizsgálatokra számítsak...

Milyen vizsgálatokra számítsak nőgyógyászaton?

Figyelt kérdés

18 éves leszek márciusban és még egyáltalán nem menstruálok.

Végre ravettem magam, hogy elmenjek nőgyógyászatra,de nagyon félek. Szűz vagyok akkor is megvizsgálnak? Vagy mit tudnak ilyenkor megnézni?



2018. okt. 3. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy legalábbis rád néz. De a szüzeket is meg lehet vizsgálni. Az viszont tuti, hogy elküld vérvételre és hasi ultrahangra.
2018. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A hasi uh-t nem ott csinálják?

Akkor ne számítsak komolyabb vizsgálatra? Csak megnezni,vérvétel és hasi uh?

2018. okt. 3. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Szegeden a klinikán át kell menni a folyosó másik végére, és ott is ki kell várni a sorodat a hasi UH-hoz. A vérvétel is totál máshol van. Magánban lehet, hogy egy helyen van minden, de én nem fogok egy fél havi fizetést otthagyni olyan vizsgálatokért, amikre a TB miatt ingyen is jogosult vagyok.
2018. okt. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vérvizsgálatra, hasi UH-ra továbbküldhet, de valószínűleg megvizsgál, a hüvelyedet max addig, amíg érzi a szűzhártyát, illetve rektálisan szokták még a szüzeket, vagyis végbélbe nyúlnak bele. Utóbbi olyan, mint amikor kúpot tesznek be, kicsit kellemetlen, de nem fáj. Ha a hüvelybe is benyúl, akkor az fájhat (nekem olyan csípő érzés volt anno, szóltam, hogy fáj, és abbahagyta).
2018. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!