Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány napig tart egy menstruáci...

Hány napig tart egy menstruációs ciklus? Ugyértem hány nap amig vérzik és hány hetente jön.

Figyelt kérdés

13vagyok

És egyszer volt eddig



2018. okt. 3. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2018. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A menstuációs ciklust úgy számoljuk, hogy a ciklus első napja amikor megjön a menstruáció.

Az ideáli ha az egyik menstruáció első napjától a következő menstruáció első napja közt 28 nap telik el, de ha

21nap és 35 nap közötti ciklus is normális.

A fentiekben a beállt menstruációs ciklust írtam le.

A te korodban egy két évig teljesen normális ha ezektől eltérő időszakonként jön meg.Ez azt jelenti, hogy nem állt még be a ciklusod.

Ha

A vérzés hossza a te korodban 4- 7 nap között normális.

2018. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Általában 3-7 nap közöttig tart egy ciklus, mindenkinek más. Kb. 4 hetente kell hogy megjöjjön, első naptól számítva 28. De ebbe a korba teljesen normális ha rendszertelen a ciklusod.
2018. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd anyukád.
2018. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egyik válaszoló rosszul írta. A CIKLUS nem 3-7 nap között normális. Az a vérzés hossza. A ciklus a két egymást követő menstruációk első napjai között eltelt napok száma. Ez általában 21-35 nap között változik. De a te korodban simán lehet, hogy hónapon is kimaradnak.
2018. okt. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem pl. 12 éves koromtól 28 napra jön meg,és 8 napig tart. Most már,hogy van egy gyerekem,eltart 9 napig is.

A ciklus a menstruáció első napjától tart a következő menstruációig. Kb 28-35 nap. Ebből 5-7 nap a vérzés. De nekem pl. 9 nap. Még az is belefér.

2018. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valamint nekem pl. 3 hetente jön meg. 21 nap szünet, utána 8-9 nap vérzés.
2018. okt. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!