Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert ilyen a mellem illetve...

Miert ilyen a mellem illetve igy is marad? 23/N

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi mellem van raadasul a bimbom is befele nott csak akkor jon elo ha fazom. Szultem mar 3eve es azota meg kicsit logosabb is lett mit tehetnek ez ellen illetve hogy kicsivel nagyobb legyen. Anyirq szegyellem a parom elott emiatt nem tudok on magam lenni ha szeretkezunk mert tudom hogy ez igy nagyon keves..
2018. okt. 5. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szemely szerint a kis mellű lanyok tetszenek, kerdezd meg a parodat mi a velemenye a melleidről lehet, hogy feleslegesen panikolsz miattuk ha nem tetszenel neki akkor nem szeretkezne veled sztem.
2018. okt. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A parom azt mondta nem zavarja. Es hogy aranyos. De pont ez az hogy ne legyen aranyos es amugy is tudom hogy a nagy melleket szereti
2018. okt. 5. 07:58
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Menj pszichológushoz, hogy segítesn rendet tenni a fejedben, mert amit csinálsz, az nem normális.

Másrészt meg a férjed nem a "nagy melleket" szereti, hanem TÉGED, amit azonban könnyen tönkre tudsz tenni, ha ilyen hülye módon viselkedsz!

2018. okt. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 igaza van ugyh ne variald tul ezt a dolgot ha nem szeretne akkor nem lenne a parod es nem lenne kozos gyereketek. Ferfiak megnezik a nagy melleket de nem azt jelenti h oda is vannak ertük es azokat szeretik.
2018. okt. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Szóval a párodnak semmi baja nincs vele, és olyan komoly a kapcsolatotok, hogy már gyereketek is van. Ennek ellenére a ciciddel foglalkozol. Nőj fel, és viselkedek aszerint! Ne komplikáld túl a dolgokat.
2018. okt. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom es igazatok van l. Ideje lenne elfogadnom onmagam.
2018. okt. 5. 10:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez akkora baromság már bocsánat :)


A normális pasikat totál nem érdekli, hogy kicsi vagy nagy vagy feszes vagy lógós a melled!

2018. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!