Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valamitől állandóan pisilhetné...

Valamitől állandóan pisilhetnék vagyok, de mitől lehet?

Figyelt kérdés
Majdcsak egész nap pisilhetnék vagyok, kivéve ha fekszem vagy űlök, de mihelyst felállok, elindulok érzem hogy kell,már nagyon idegesítő mert feszt a WC-re járok, van hogy éjszaka is 3x kimegyek. Még csak 25 éves vagyok de mintha öreg asszony lennék, van 2 gyerekem. Felfázva nem hiszem, mert nem csíp. Ez már mindig így lesz meggyengült a hólyagom vagy süllyedés?Mi lehet valakinek hasonló? Tudom menjek orvoshoz, fogok menni. De segítsetek mitől lehet, mit csináljak hogy ne kelljen ennyit pisilnem?
2018. okt. 5. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért én elmennék egy kontroll vizeletvizsgálatot csináltatni a helyedben.

Anyumnak volt ilyen amúgy, hogy állandóan pisilni járt, aztán egy hasi ultrahang után kiderült, hogy miómája volt, és az nyomta a hólyagot...

2018. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Cukorbetegség is lehet. Mielőbb menj el szűrésre a háziorvoshoz.
2018. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól még húgyúti gyulladás, ha nem csíp, akkor is.

Fertőzés lesz.

2018. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Folyásom van, amivel már egy ideje küzdök, de akármit ír ki az orvos nem sokáig tart, viszketés nincs, esetleg e miatt lehet e?
2018. okt. 5. 21:01
 5/6 .aa. válasza:
Cukor problèma, esetleg túlzásba vitt koffein fogyasztàs?
2018. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem iszom kávét, kólát is csak ritkán heti 2 alkalommal kb
2018. okt. 7. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!