Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja van meg és el akar...

2 napja van meg és el akar múlni a menzeszem. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Antibiotikumot szedtem felfázásra 2 héttel ezelőtt. Lehet attól? Vagy esetleg babát is jelezhet? Időben jött meg , egy napig volt piros,es nagyon kevés, majd a második napon egész nap barnázás (nagyon kevés), és látom rajta, hogy reggelre elmúlik. Babát szeretnénk, és őszinte leszek ez most egy kis reményt adott. Ha elmúlik csináljak tesztet? Az émelygésen és a kívánósságon kívül minden tünetem megvolt, ami a terhességre utal, majd ahogy megjött a mensi (vagy mi) el is múltak ezek a tünetek.

2018. okt. 5. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Terhes szerintem nem vagy. Lehet hogy az antibiotikumtól ilyen rövid, de egy sima megfázás, bármj lehet hatással rá. A terhességi tüneteket gyakran produkáljuk, ha babát szeretnénk. Ez inkább pszichikai dolog lehet. Azért drukkolok, biztos hamatosan összejön!
2018. okt. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!