Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eltoltam a menzeszem a nyaralá...

Eltoltam a menzeszem a nyaralás miatt egy héttel, most nem akar megjönni. Mit csinálhattam rosszul?

Figyelt kérdés
Három éve szedek fogamzásgátlót, most pont a nyaralásra esett volna a menzeszem, ezért hét nappal tovább szedtem, tehát azon a napon hagytam abba, amikor eddig is. Hétfő-kedd környékén szokott megjönni, de most előjelét sem érzem. Remélem nem rontottam el semmit. Még megjöhet holnap, de aggódom. Gondot okozhattam? 25 L
2014. aug. 18. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy a menszit úgy lehet eltolni,hogy végig szedsz még egy levél bogyót!Magyarán két havit.

Olyankor fordulhat elő közti vérzés,más nemigen.

2014. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy az első írja, én az érettségi miatt csináltam. Miután a második kör is elfogyott megjött rendesen.


Egyébként el kell olvasni a bogyókhoz adott kis papírt, teljesen egyszerűen, értelmezhetően le van írva.

2014. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ott szúrtad el hogy nem szedted végig de most már várd meg amíg megjön.
2014. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt bizony elrontottad. Kétféle módja van a vérzés időpont megváltoztatásának:

1: korábban hagyod abba a gyógyszert, max egy héttel. Ekkor értelemszerűen korábban jön meg. A vérzés végén a szokásos módon kezded újra szedni

2: kettő teljes levél bogyót szedsz be egyszerre gyógyszerszünet nélkül.

2014. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindegy, mert megjött kedden, ahogy szokott, úgyhogy ennyi.
2014. aug. 21. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!