Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Idegesít a menstruációm és...

Idegesít a menstruációm és minden velejáró dolog! Mit tegyek, hogyan enyhítsem főként a lelki rosszullétet?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül idegesít,hogy minden alkalommal ugyanez van, mensi előtti héten lelkileg kivagyok borulva, mensikor a csomó nyűg és fájdalom, aztán csupán két hét amikor normálisan tudok létezni!

5 nap múlva kell megjöjjön és már a pms tüneteit produkálom. Mindenért ideges leszek, hangulatingadozások, érzékenység lesz urrá rajtam. S ami legjobban zavar,az a koncentráció hiánya és hogy ügyetlen vagyok ilyenkor. Esetlen kétbalkezes nő. Mindenben.

Legszívesebben lemondanék az egészről de nem lehet!! S a munkám se hagyhatom ki hetekig! Akkor mi a fenét csináljak? Nem akarok ilyen lenni de nem tudom konrtolállni. Erőtlen és fáradt vagyok, sportolni se bírok pedig amúgy akarok.

Kérlek mondjatok valamit, amivel ezeket elkerülhetem!😭😤😠


2018. okt. 6. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a ligetszépe olaj segít. Elvileg.

Gyakorlatilag meg ez van, nőnek születtél, kicseszett veled (velünk, én is gyűlölöm tiszta szívemből) a sors, csak annyit tehetsz hogy elfogadod.

2018. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"5 nap múlva kell megjöjjön és már a pms tüneteit produkálom."


Ez egyébként semmi, még jól is jártál. Nekem még vagy 2 hét van hátra és a melleim már piszkosul fájnak és a hangulatomon is látszik. 2 héttel előtte!!!!

2018. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy PreMens tabletta, próbáld ki, hátha használ. Meg nőgyógyásznak ha elmondod, hátha segít... Lehet, hogy a hormonjaiddal gond van.
2018. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Más nő(ke)t is idegesít, mégsem zeng róla ódát egy kérdésben sem.
2018. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Engem is idegesít, mindenkit idegesít azokat a szerencséseket leszámítva, akik nem görcsölnek.

Egyébként ha rossznak érzed magad és lélekben sem vagy rendben, akkor gondolj arra, hogy rengeteg embernek ennél sokkal nagyobb problémái is vannak. Uralkodj magadon! Meg tudod csinálni csak nem akarod eléggé és sajnáltatod magad, én is ilyen vagyok. Sok sikert!

2019. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!