Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez tudom nagyon idiotán...

Ez tudom nagyon idiotán hangzik, de elfelejtettem, hogy megvan (mert csak minimálisan volt, már csak tisztasági betétet tettem be), és kádban fürödtem véletlen. Ettől mem lesz bajom ugye?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha hülye kérdés, sosem volt még ilyen velem :/ kicsit fáj a hasam most ott lent (eddig nem fájt....)
2018. okt. 6. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan van tisztítva a kád, akkor szerintem nem lesz tőle bajod.
2018. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk nincs zuhany, kádban fürdök mindig. 15 éve menstruálok, nekem sose volt gondom ebből.
2018. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tizenvalahány éve elromlott a zuhanyzónk, azóta én is kénytelen vagyok csak fürdeni. Arra figyelek, hogy ne időzzek szokás szerint sokáig a vízben, csak gyorsam megmosakszom és már rohanok is. Még nem volt belőle bajom.
2018. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz! ☺
2018. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves válaszokat és hogy leírtátok a tapasztalataitokat! Jól esik, és sokat segített, megnyugodtam.
2018. okt. 6. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!