Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Véletlen elfelejtettem berakni...

Véletlen elfelejtettem berakni a krumplifőzeléket a hűtőbe este. Lehet bajom ha megeszem?

Figyelt kérdés
2017. aug. 16. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
A krumpli nagyon kényes, ráadásul meleg is van... én nem ennék belőle.
2017. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Necces. Sosem volt meleg konyhám, de azért nyáron láttam már főtt krumplit, ami egyetlen éjszaka alatt megromlott. A többieknek max. leromlik az eltarthatósága, de a krumplival vigyázok.

Kétesélyes a dolog, én megkóstolnám s ha jó, megenném, de én egyrészt még a rossztól sem betegednék meg, másrészt nagyon hamar megérzem a romlást, sőt, előre megmondom, hogy másnap már nem lesz jó valami, de most még igen.


Pláne, ha MOSTANÁIG volt kint, s nemcsak reggelig... Inkább ne edd meg. Kivéve, ha valami csodálatosan hűvös konyhád lenne egy alagsorban vagy mit tudom én.

2017. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Dobd ki , állatnak se add oda . Pár száz forint nem ér meg sok órányi kínlódást vagy kórházat .
2017. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
1-es! A krumplifőzelékben nemcsak a krumpli a kényes, hanem a tej-tejföl is. Kóstold meg kérdező, aztán döntsd el, megeszed-e, vagy sem. Úgy is érzed, ha már romlott. Egy falattól meg nem lesz bajod. Megint meleg van, jobb nem kockáztatni.
2017. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
4-es! Azt nem tudjuk, rakott-e bele tejfölt. Nekem sima krumplis tésztám romlott meg a tűzhelyen, két órán belül, azért emeltem ki csak a krumplit.
2017. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ok, megértettem, nem pontoztalak semerre sem, mielőtt azt gondolnád. :)
2017. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Értettem, és köszönöm szépen! :)
2017. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet bajod,ha szagra és ízre rendben van. ha egy élelmiszer romlott azt minden esetben érezni kell a megváltozott ízében és szagában.

Sztem az ember úgy van kitalálva :) vagy az orra :)

2017. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!