Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nővéremnek lesz az esküvője...

Nővéremnek lesz az esküvője hétfőn és én meg menstruálok. Mit csináljak hogy ne ázzak át? Nagyon félek ettől. Világos rózsaszín ruhám lesz.

Figyelt kérdés
Betétet használok. A tampon nekem kényelmetlen, utálom.
2018. okt. 6. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Soft tampon. Drogériákban kapható. Plusz egy betéttel kiegészítheted, hogy biztos ne legyen baleset.

2018. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Felnőtt pelenka?
2018. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ne haragudj, de ez miért felnőtt párkapcsolati kérdés,hogy menstruálni fogsz egy esküvőn?
2018. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
35%
Nem tudom, de mindenképp szükségem volt erre az információra most, hogy mensid lesz hétfőn 11 órakor a Polgár Jenő Hivatalban.
2018. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem ebbe a kategóriába akartam írni :D
2018. okt. 6. 22:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak itt olvasgattam aztán nem figyeltem hova írom.
2018. okt. 6. 22:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Hétfőig még sokat fog csökkenni, így egy nagyobb szárnyas betét simán elég lesz.
2018. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem most kezdted a mensest, gondolom, van ilyen esetre módszered, nagyobb betét, amikor tudod, csere... Nem értem a problémát, az a helyzet. Ha brutálisan erős, löketszerű vérzésed van, akkor amit írtak, felnőtt pelenka, az csak elég... De a legtöbb nőnek egy vastagabb betét elég ilyenkor, nem bikiniben leszel, hogy látsszon :)
2018. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Addig még sok idő van , kevesebb lesz addig már. Teszel be egy betétet , viszel magaddal és ha tudod akkor ott 1-2× megnézed. Esetleg ha nem mini szoknyád lesz akkor vegyél fel egy kicsi rövidnadrágot a szoknya alá hogy kényelmesebb legyen és valami tartsa is ,hogy ne csússzon el a betét.
2018. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak ismered a saját vérzésedet. Normál tampon, éjszakai betét, és nem lesz gond.
2018. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!