Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti szexeltek menstruáció...

Ti szexeltek menstruáció alatt? Ha igen hogy? Ugyanúgy mint amikor nincs meg? Pasitok is akarja ilyenkor?

Figyelt kérdés
2018. okt. 6. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk, kb. az első napon, vagy az utolsó kettőn, ugyanúgy mint máskor.
2018. okt. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt aki nem szerette volna, vele nem szexeltünk. Mostanival igen. Előtte közös zuhanyzás ami pettingnek is tökéletes, majd folytatás. Szigorúan óvszerrel, olyan helyen ami nem baj ha foltos lesz.


Sima alkalomkor bőven jó ha az elmúlt 5 órában tusoltunk és nem izzadtunk le, menzeszkor viszont nem csinálnám közvetlen szex előtt való tisztálkodás nélkül.


Tapasztalataim alapján a pasik javát a gyenge vérzés nem zavarja. Nekem olyan, ha ömlene én sem hiszem, hogy jólérezném magam.

2018. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mi szoktunk de csak az utolsó napokban. Azzal nagyon kell vigyázni hogy ne legyen véres a pléd vagy ahol csináljátok (ajánlom a zuhanyzót).
2018. okt. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen már csináltuk, hogy megvolt óvszerben és előtte nyilván nem volt orál és újjazás se.
2018. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én nem bírom a vért, ebből kifolyólag sosem próbálkoztam ilyenkor. Persze lehet más is csinálni szexen kívül.
2018. okt. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2018. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kizárt! Azt a 3-4 napot ki tudom bírni, meg a párom is.
2018. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!