Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem rendszeres a menszeszem...

Nem rendszeres a menszeszem es ha elmegyek nőgyógyászhoz ez ügyben, mit csinal velem?

Figyelt kérdés

2018. okt. 7. 20:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Megvizsgal
2018. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 he84 ***** válasza:
59%
Nyilván megvizsgál. Ám ha fiatal kamasz vagy, akkor nem baj, ha egy ideig nem rendszeres, ne aggódj ezen, idővel maj az lesz.
2018. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
27%
Én 2x voltam ilyennel nőgyógyásznál ( két különbözőnél) mindkétszer fogamzásgátlót írt fel, mert az beszabályozza. Működött is amég szedtem, de amint abbahagytam visszaállt és most megint össze vissza jön meg -.- az hiszem van erre valami műtét de úgy tudom azt csak nagyon indokolt esetben végzik el. Próbáld ki a fogamzásgátlót, de a doki úgyis azt fogja javasolni
2018. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
#3 nem mindenkinek áll be. 21 vagyok és még mindig rendszertelen, mióta nem szedek fogamzásgátlót. A szüleim 5 évig próbálkoztak velem, mert anyam nem tudott teherbe esni, mert annyira rendszertelen volt a menzesz,és így sosem tudták kiazámolni mikor van ovu-ja. Sőt ismerek egy nőt ( 30-on túl van) állandóan azon stresszel terhes e mert van olyan, hogy 1-2 hónapot kimarad neki, vagy hetekkel előbb/később jön meg. És van még egy jó pár nő így, szóval nem törvényszerű, hogy kamaszkorban beálljon
2018. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1 😂🤣
2018. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Faj a vizsgalat?
2018. okt. 7. 22:52
 7/11 anonim válasza:
100%
Nem. Csak felnyomja egy ujjat az nem faj. ( kivéve ha kacsat dug fel de arra sem mondanám hogy fáj csak rohadt kellemetlen de ki lehet egyszer bírni) :)
2018. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgálat nem fáj. Ha nem élsz még nemi életet az sem biztos hogy megvizsgál, de ha igen egy sima nőgyógyászati vizsgálatra számíts, talán ultrahanggal. Én vérzés problémával amúgy valószínűbbnek tartom, hogy vérvételre és hormonvizsgálatra küld majd.
2018. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És miből áll a sima nőgyógyászati vizsgálat?
2018. okt. 8. 14:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező :google a barátod!!
2018. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!