Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap lefeküdtem a barátommal...

Tegnap lefeküdtem a barátommal és a menszeszem már a végén járt és lehetséges hogy belém ment egy kicsit, és hétévége van, igy nem tudok nögyogyászhoz menni most mit csináljak?

Figyelt kérdés
gyogyszertárban kéredeztem az aktus utáni gyogyszert és azt mondták csak receptre adják, most mit csináljak? hétfön már a 72 ora böven le fog járni segitsetek:S:S??
2009. febr. 14. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ügyelet vagy sok helyen a kórházak nőgyógyászati osztályain működnek ezek az ambulanciák.

2009. febr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Nem leszel terhes, nyugi.
2009. febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg ilyenkor nincs peteérésed!Kevés az esélye hogy terhes maradtál!
2009. febr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem leszel terhes,nyugodj meg.Akkor még nincsen se érett petesejt,se a méhnyálkahártya nincs megvastagodva a beágyazódáshoz.Nem udom ,ha érted fiatalnak tűnsz.

Az eseményutáni fogamzásgátlótól én hánytam.

2009. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!