Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, hogy kisebb leszek,...

Létezik, hogy kisebb leszek, összefelé megyek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy furán hangzik a kérdésem, de ha nem látnám saját szememmel az adatokat akkor nem állítanám ezt.

11.-es lány vagyok, orvosi vjzsgálat keretében mértek minket. 169 cm-nek és 47 kg-nak mértek. Ez azért érdekes, mert ugsanez az orvos általános iskola 8. osztályban 174 cm-nek és 58 kg-nak mért. Ezen kívül kb. 2 éve mindig egyre kisebb cipőket kell vennem. Még 8.-bam 41-es cipőim hordtak, gimiben az addig évekig kényelmes cipők véresre törték a lábamat többször is. Azóta mindig egyre kisebb cipőméret kell, először 40, 39, 38 de már 37-es cipőm is van. Valószínüleg nem az elszámozás az oka, mert sosem veszek kínai cipőket. Meg hát ott van a többi adat is.

Tudom hogy őrülten hangzik, de ezt én észlelem magamon, szóval így vam, és nem tudom hogy ez hogyam lehetséges. Nem mért rosszul sem, mert ugyanaz az orvos !ért és ugyanazzal az eszközökkel. Figyeltem többször is hogy metalán gerincproblémám lenne-e, de nem látom magam görbének. Az orvos is nézte a hátunkat, de nem mondott rá semmit.

Ezzel orvoshoz kéne fordulnom? Ha igen, milyenhez? Vagy mkvel magyarázható ez?


2018. okt. 8. 13:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Rákerestem neten most, de csak az időseket hozzák fel példának.
2018. okt. 8. 13:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, az iskolaorvos mért. A helyedben az adatokkal elmennék a háziorvoshoz. Csak tippelni tudok, de nekem a hormonrendszer jutott eszembe, hogy tud produkálni érdekességeket. Endokrinológián rendszeresen mérik is az embert, a felnőttet is.
2018. okt. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A csontok ennyi idősen nem mennek össze. Valamit elnéztek nálad. A háziorvosi rendelőbe menj el. Ott vannak adatok, és az a mérvadó.
2018. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!