Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol lehet klasszikus vastag...

Hol lehet klasszikus vastag betetet kapni, melyik bolt?

Figyelt kérdés

regebben lehetett kapni always ultra classicot, ez vastag volt es sokat tudott elnyelni Most ujabban nem lattam. Eros verzesem van, ehhez szeretnek betetet keresni. Valaki tud valami ajanlani, illetve tudja hogy hol lehet ilyet kapni? Betetet keresek, tampon nem johet szoba. Koszi :)


[link]


2018. okt. 8. 14:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Bp. 11. keruletben lakom, ha hely kerdes :D
2018. okt. 8. 14:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az fajta always létezik-e még. De a tena inkontinencia betétei elég sokat bírnak. (Annak ellenére, hogy nincs szárnya)
2018. okt. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van már vastag betét, talán 1-2 noname márka, meg a Libresse-nek van 2 vastag betétje. Én egyszer kipróbáltam, és hiába vastag, nem szív fel sokkal többet, mint a normál. Sőt, tök máshogy telítődik, mint a sima vékonyabb. Nem megdagad a vértől, hanem inkább "összeesik", elveszti a tartását, formáját a vér hatására. Erős vérzésre inkább éjszakait használj, azokba rengeteg folyadék belefér, nem telik meg egyik pillanatról a másikra, így nyugodtan lehet időben cserélni. Én is éjszakait szoktam használni, mondjuk nem erős vérzés miatt, hanem praktikus okokból. Amelyikek nagyon jók: Bella éjszakai, Libresse éjszakai, Allways éjszakai, ebből két féle van, a 3-as és 4-es mindkettő jól bírja, de a 4-es picit nagyobb, és az egyik vége szélesebb. Nekem még a tesco saját márkás éjszakai is bevált, bár ez picot kisebb mint az előzőek, lehet h erős vérzésre nem a legjobb, de egy próbát lehet, h megér a dolog, főleg h nem is olyan drága a többihez képest.
2018. dec. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!