Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet régi filmeket dvd-n...

Hol lehet régi filmeket dvd-n vagy letöltve megvenni?

Figyelt kérdés

LEGÁLISAN, régi, klasszikus filmre gondolok. Történetesen orosz. Nem találtam még olyan BOLTOT, ahol kapható lenne, de biztos csak azért, mert sokszor fura vagy angol eredetű, vagy fantázianéven vannak netes boltok.


Remélem, így már nem kell törölni a kérdést. Semmi rosszat nem akarok, csak MEGVENNI valahogyan.



#film #klasszikus film #dvd-bolt #FIZETŐS letöltő oldal #orosz filmek magyar szinkronnal
2017. aug. 13. 05:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Magyar szinkronnal nem hiszem, hogy találsz, de mondjuk az amazonon már jó eséllyel lesznek orosz filmek angol felirattal.


Persze nyilván az a kérdés, hogy milyen orosz filmekre gondolsz, mert az ismertebbek közül jelentek meg nálunk is.

2017. aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egyik legismertebbről lenne szó. Hol lehet ilyeneket kapni akkor?
2017. aug. 13. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok reklámozni egy oldalt se, de ha beírod a Google-ba, hogy "online dvd bolt", akkor jó párat kiad. Nézz szét ott, vagy keress rá konkrétan a filmre!


Amúgy melyik filmről lenne szó?

2017. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Rocky webáruházban szoktam keresni dvd filmeket, ott legfeljebb tényleg csak a legritkábbak nincsenek, de amúgy szinte minden film megvan. Azon kívül még a dvdbluray.hu és a bookline oldalát ajánlom, más ilyen nemnagyon jut eszembe! :/
2017. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!