Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion D100 hüvelytabletta...

Klion D100 hüvelytabletta mellékhatása?

Figyelt kérdés
Üdv Mindenkinek! Múlthét pénteken volt nőgyógyászaton éves méhnyakrák szűrésre mentem volna, de a doki közölte, hogy nem vesz le mintát, mert van némi probléma odalent. Kérdezte, hogy szokott-e viszketni, égni, szúrni, mondtam, hogy nem. Mégis felírt a páromnak és nekem Klion szájon át vehető antibiotikumot és nekem Klion d100 hüvelykúpot, amit 10 napig kell használnunk/használnom. Szombat óta szedjük, szombat este helyeztem fel az első kúpot a hüvelyembe. Vasárnap délután enyhe alhasi görcsöt éreztem, majd pisilésnél rózsaszínű, talán enyhén véres folyást észleltem, mely a tisztaságin látszódott. Picit megijedtem. Vasárnap este a második kúpot felhelyeztem, nem volt gond, reggel sem. Ám ma, hétfőn délutánra újra elkezdődött az alhasi görcs és az enyhe pecsételés. Más tünetem nincs ezzel a kúppal kapcsolatban. Volt valakinek ilyen jellegű mellékhatása?

2018. okt. 8. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el a betegtájékoztatót. Én már egyébként sok ezzel kapcsolatos dolgot elolvastam még is meg ezzel szenvedek, esküszöm már elszállt a reményem is.

Egyébként nem lehet hogy a gyógyszer "felesleges" része jön ki?

2018. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Irtam privit! Ne szalljon el a remeny, mindig van megoldas!
2018. okt. 12. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Végül hatott? Végighasználtad?
2023. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végighasználtam, elmúlt :)
2023. júl. 4. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!