Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel kezeljem?

Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nos ez egy picit kellemetlen. A párommal túl hevesen szeretkeztünk, meg igazából imádom közben ha "fáj". És elég csúnyán kikezdte a gátamnál, egy picit gennyes és iszonyatosan fáj. Azóta nem is szeretkezünk. (1 hete) kentem canestennel, használtam kúpot ,kamillázom, bepanthen... de nem akar múlni. Orvoshoz kellemetlen lenne így elmenni ,pláne hogy ha hozzáérek akkor is fáj. Pisiléskor is

kérlek segítsetek

21l


2018. okt. 8. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben inkább elmennék orvoshoz, nem kellene, hogy megszóljon miatta.

Elvileg valamilyen gyulladáscsökkentő krém kellene rá, de helyedben nem kennék oda akármit.

Ha nagyon otthon szeretnéd megoldani, akkor neugranormon esetleg jó lehet, de csak szégyenlősség miatt ne szenvedj :)

2018. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom, kiprobalom majd.

Nem ugyanaz, mint a bepanthen?

2018. okt. 8. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Canesten nem tudom, minek kentél rá. Az gombás fertőzésre van. Neked meg csak egy sebed van. Menj orvoshoz, ez nem játék!
2018. okt. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert viszketett kivulrol is, de az elmult.
2018. okt. 8. 23:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg betadine?
2018. okt. 8. 23:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg orvos?
2018. okt. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi..
2018. okt. 8. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!