Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hirtelen megnőttek a melleim....

Hirtelen megnőttek a melleim. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, 172 cm, és 51 kg.

Nemrég elkezdtem szedni egy ásványi anyagokat tartalmazó vitamint, aminek lehet hízás a mellékhatása. Sikerült is felszednem 1,5-2 kg-t.

Azonban nekiállt nőni mindkét mellem. Sehol máshol nem látszik rajtam az a pár plusz kiló. Lehet összefüggésben a növekedés a pár plusz kilóval? Feszesebbek, egy hangyányit talán érzékenyek is, fájdalmat nem érzek.

Csináltam több tesztet is az elmúlt pár hétben, úgyhogy a terhességet kizárnám.



2018. okt. 8. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Bocsi én nem tudok segíteni viszont ha megtudtad mitől nő szólj már kérlek:D
2018. okt. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy hormonváltozás az oka, ami független ettől vagy éppen az is kiválthatja,bár ezek ennyire rövid idő alatt nem, meg az nem csak a melleden látszana. Én inkább terhességre gondolnék, a teszt sem 100%-os.
2018. okt. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs itt semmi féle màgia.

En is híztam pàr kilót. Senki nem veszi eszre rajtam. Viszont a mellem nagyobb és teltebb lett.

Én nem hiszek az ilyen "csoda bogyókban"

2018. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Azt a vitamint az enyhe vashiányom miatt kezdtem el szedni, és hogy kicsit hízzak. Nagyon ingatag volt eddig a testsúlyom. Volt olyan időszakom, amikor 46 kg voltam, olyan is volt tizenévesen, hogy 56 kg voltam. :/ Nem gondoltam volna, hogy a hízás a melleimen fog meglátszódni. A terhességet még mindig kizárnám a sokadik negatív teszt után.


Szeretném megkérni a kérdést olvasó unatkozó férfiakat, hogy ne küldözgessenek több "perverz" üzenetet... Inkább keressetek magatoknak barátnőt! Köszi. :)

2018. okt. 10. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!