Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van, de csak...

Hüvelygombám van, de csak orálisan kényeztettük egymást. Így hogyan mondjam el a páromnak? Nagyon fiatalok vagyunk

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam orvosnál /éves vizit/ hüvelygombám van. Minimális folyásom volt. A párommal még élesben nem szexeltünk, csak orálisan kényeztettünk egymást hétvégén (18 évesek vagyunk). Hogy mondjam el neki? Nagyon friss az egész, de gondolom szájon át is terjed. Őt mivel kezeltessük ki? Orvosnak sem mertem mondani, nem tudtam, hogy problémám van, totál megijedtem.
2018. okt. 10. 02:44
 1/8 anonim válasza:
66%
Uhh. Pedig ezt mondani kellett volna a dokinak. Az orvos tisztaban volt vele, hogy van barátod? Megkérdezte, hogy mikor éltél utoljára házaséletet?
2018. okt. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyuszika, valahogy összeszedtem egy fertőzést. Tessék, neked ezt írta fel az orvos. Tudom, hogy nincs semmi tüneted, de a legtöbb pasinak nincs. Nálam viszont fertőzés van, így téged is mielőbb ki kell kezelni. Ezeket használd el a leírt módon, utána folytatjuk egymás barlangos testeinek megismerését.
2018. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2-es praktikus, élettel teli válaszára ment a felpontozás. :D
2018. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát tényleg terjed szájon át. Istenem :|
2018. okt. 10. 18:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Terjed ám.

Főleg ha a párodnak ajakherpesze is volt...

2018. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mond meg,hogy valamitol felborult a huvelyflorad es gombad lett.A parodat ebbe az esetbe szajonat szedheto gombaelleni gyogyszerrel lehetne kezelni.De nem hiszem,hogy igy felirnak neki,az se biztos,hogy elkapta.Csinaltasson egy torokvaladek tenyesztest,abbol majd kiderul,hogy elkapta-e.
2018. okt. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon rendesek vagytok, köszönöm szépen! Mindenkinek ment a plusz.

Már a kérdés kiírástól is féltem, még ha anonim is, mindig annyi rosszindulatú komment érkezik.

2018. okt. 12. 07:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Megmondtad már a párodnak?

Tudod ezt jobb lenne minél előbb.

2018. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!