Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha nem tudom...

Mit tegyek ha nem tudom kiforralni a kelyhemet?

Figyelt kérdés

Most vettem meg a legelső intimkelyhemet, de sajnos nincs rá lehetőségem, hogy kiforraljam. :/ Ilyenkor mit lehet tenni? Félek, hogy elkapok valami nyavalyát forralás nélkül, mivel ki tudja milyen körülmények közt csomagolták meg hasonlók...

Az nagy hülyeség lenne, ha átmosnám alkohollal?



2018. okt. 13. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nyugodtan mosd át bármilyen fertőtlenítő szerrel! Utána öblítsd le jól! Nem árt az utolsó öblítés előtt ecetes vízzel is átmosni.
2018. okt. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én fertőtlenítőt vettem, chicco-t
2018. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bármilyennel lehet? :O

Nem kell hozzá speciális szer? (Persze amint tudok majd veszek, meg kiforralom, csak most ideiglenes a helyzet.)

2018. okt. 13. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
2-es vagyok: ez ilyen cumifertőtlenítő, ezt ajánlják hozzá, tescoban egy ezres, sok ideig eleg
2018. okt. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha van otthon Hyperol tabletta, akkor abból 4 db egy bögre vízbe. Utána öblítsd le alaposan. Egyébként egy bögre vízben mikróban is ki tudod főzni, kb 3 perc.
2018. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, csak most olyan helyen vagyok ahol nincsen mikróm meg hasonlók. :/ Végül sikerült megoldani, köszönöm a válaszokat! :)
2018. okt. 15. 12:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Én Milton fertőtlenítő tablettát használok, 1 db kell egy deci vízbe, feloldod a tabit, belerakod a kelyhet, vársz negyed órát, és kész.

[link]

2018. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!