Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A peteèrèst napokig lehet èrezni?

Eszti28 kérdése:

A peteèrèst napokig lehet èrezni?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál alhasi fájdalom miatt. Az orvos azt mondta hogy peteèrèsem van, èrik ès az nyomhatja ès fájhat is nyomásra. Èn ezt azóta èrzem amióta hüvelyfertőzèsem volt, ezèrt is aggaszt. Vajon tènyleg peteèrès vagy jobban kène aggódnom emiatt?

2018. okt. 14. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a ciklusod közepén (10-16. nap között) érzed, akkor az.
2018. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én minden hónapban érzem, de csak kb. fél napig.
2018. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy èn folyamatosan èrzem nem csak a ciklus közepèn, fertőzèsre utaló jelek nincsenek csak folyamatosan èrzem. Voltam emiatt nőgyógyásznál is, de azt mondta, hogy peteèrèsem van. De folyamatosan szúródik bal oldalt. Őszintèn szólva, aggaszt a dolog. Fèlek, hogy a nőgyógyász elnèzett valamit. :/
2018. okt. 15. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy milyen erős fájdalom. Nekem pl. ciszta okozott erős fájdalmat peteéréskor is. Menj el egy másik dokihoz, de ne aggódj, lehet, hogy csak erősebben érzed a peteérést, azért járj utána.
2018. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mondanám erősnek csak folyamatosan szúródik bal oldalt de van, hogy jobb oldalt is ès ilyen tompa nyomódást szoktam folyamatosan èrezni, van hogy az egèsz alhasamban. Utána járok, mert egy kicsit aggaszt a dolog ès nem hagy nyugodni, fèlek hogy a korábbi nőgyógyászati problèmám mèg nem múlt el. :/
2018. okt. 15. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!