Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menzeszem?

Miért késik a menzeszem?

Figyelt kérdés

Parommal 2hete szeretkeztunk.eddig sosem volt semmilyen problemam. De most 1hetig az esemeny utana viszketo erzessem volt es azota is atlatszo szagos eros folyasom van, es a menzeszem.is 5napja kesik. Pedig mindig rendszeres szokott lenni. A problemam kihatassal lehet ra, vagy esetleg varandos lehetek?

Kertem idopontot de csak 2het mulvara kaptam. Valaki esetleg volt mar hasonlo helyzetben?



2018. okt. 16. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Az könnyen elképzelhető,hogy valamilyen kisebb fertőzést elkaptál,lehet hogy ez miatt késik. Ha az aktus két hete volt,a terhességi teszt már kimutathatja ha esetleg mégis terhes lennél. Ha ez megnyugtat,csinálj egyet. Bár az írásod alapján szerintem védekeztetek. Remélem minden oké, azért dokihoz fordulj vele,hátha valami gomba,amit kezelni kell.
2018. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2teszt is negativat mutatott szoval mas all a hatterben.
2018. okt. 17. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok ismét. Akkor valószínű nem vagy terhes. Azóta változott valami ?
2018. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!